2020 OTOBUSLER MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI        İŞ MAKİNALARITRAKTORTOYSTRUCK'SMOTORSIKLET       KAMYON                                           
ISTANBUL

          ANASAYFA  CONSEPT                                                 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRUCKS EXTREME ARACLARLA  İLGİLİ EN SON GÜNCEL BİLGİLERİ SAYFAMIZDA BULABİLİRSİNİZ.......

 MANMERCEDESBMCDAFSETRATEMSAOTOKARNEOPLAN


 

 

 

Milyonlar bekliyor! 2020 yılı asgari ücret ve AGİ ne kadar olacak? Asgari ücrette ilk teklif belli oldu!
Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte asgari ücret hakkında arama motorlarında araştırmalar artış gösterdi. Kasım ayının son günlerde vatandaşlar özellikle asgari ücretin ne kadar olacağını ve zam görüşmelerinin hangi tarihte başlayacağını merakla araştırılıyor. Bu kapsamda 2020 yılı asgari ücret ve AGİ ne kadar olacak sorusu gündemde yerini aldı. Türk İş ise 2020 yılında asgari ücretin en az 2 bin 526 lira olması gerektiğini belirtti.
.2020 yılı için geri sayım başlamışken milyonlarca kişi asgari ücretin ne kadar olacağını merak ediyor. Yılın ikinci 6 aylık dönemindeki enflasyon rakamları asgari ücret zammı için belirleyici etken olacak. Vatandaşlar bu kapsamda özellikle şu sıralar "2020 yılında asgari ücret ve AGİ ne kadar olacak?" sorusuna yanıt arıyor. İşte merak edilen gelişmeler...

ASGARİ ÜCRET VE AGİ NE KADAR OLACAK?

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yeni asgari ücreti belirlemek üzere 2 Aralık'ta toplanacak. Komisyonda Türk-İş adına işçileri Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat temsil edecek. Türk İş'in yoksulluk araştırmasına dikkatleri çeken Irgat, 2020 yılında asgari ücretin en az 2 bin 526 lira olması gerektiğini söyledi.