MERCEDESMANBMCNEOPLANDAFSETRATEMSAOTOKAR

TRAKTORTOYSTRUCK'SMOTORSIKLET

 
                                                   

ISTANBUL

ANASAYFA     CONSEPT      
 
 

 

 

   
 

 

     
 

 

 

 

 

 

 

Bakan Pakdemirli duyurdu: Elektrikli traktör prototipleri seri üretime hazır!
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin ürettiği elektrikli traktörün prototipinin hazır olduğunu belirterek, "Yerli ve milli traktörümüz günlük 7 liralık şarjla akşama kadar 8 saat çalışacak. Prototiplerimiz seri üretime hazır. Onlar konuşur, biz yaparız. Son derece ekonomik olacak, çiftçilerimizin mazot derdi bitecek." dedi.

 

 

 

 

                   


"ÇİFTÇİLERİMİZİN MAZOT SIKINTISI BİTECEK"

Merkezi hükümetle yerel yönetim arasındaki uyumun önemine dikkati çeken Pakdemirli, Alaşehir'e tarıma dayalı organize sera bölgesi kuracaklarını, üzüm üreticilerini Toprak Mahsulleri Ofisi aracılığıyla yaptıkları alımlarla destekleyeceklerini, bölgeye gölet ve sulama tesisleri inşa edeceklerini bildirdi.

Bakan Pakdemirli, yerli elektrikli traktör konusunda çalışmaları tamamladıklarını ve prototipi hazırladıklarını aktararak, "Yerli ve milli traktörümüz günlük 7 liralık şarjla akşama kadar 8 saat çalışacak. Prototiplerimiz seri üretime hazır. Onlar konuşur, biz yaparız. Son derece ekonomik olacak yerli traktörümüz, çiftçilerimizin mazot derdi bitecek. İnşallah seri üretime başlayalım, üretimden çıkan ilk traktörü Alaşehir'de birlikte deneriz." ifadelerini kullandı.
CATERPILLAR  MODELLERİ JCB MODELLERİ HİDROMEK MODELLERİ LIEBHERR MODELLERİ KOMATSU MODELLERİ